• Свято весни, краси і любові

        Відбулося  напередодні 8 Березня у клубі “Водограй” Академії пенсіонерів, який працює в Центральній міській бібліотеці.
        Чарівних “академісток”  привітала завідуюча бібліотекою Людмила Чупак, яка підготувала поетичну композицію зі святкових побажань і прекрасних віршів про любов видатної української поетеси Ліни Костенко. А вокальний ансамбль “Калина” міської ЦБС подарував віночок ліричних пісень.
        Кульмінацією свята став виступ куратора клубу В`ячеслава Вереда. Добрі і щирі слова привітання із вуст цього красивого молодого чоловіка заполонили душу і розтопили жіночі серця. Кожна відчула себе прекрасною, незрівняною, обласканою увагою і любов`ю. Дякуючи Благодійному фонду Костянтина Єфименка пенсіонери  не почуваються самотніми, ведуть активний спосіб життя, завжди з великим задоволенням приходять у “Водограй“, де бібліотекарі проводять літературні вечори, свята, організовують зустрічі з творчими людьми і колективами.
        Від такої плідної співпраці Благодійного фонду Костянтина Єфименка і Центральної міської бібліотеки виграють всі, і в першу чергу “водограєвці”.
        І тому, коли В`ячеслав Олексійович вручив завідуючій бібліотекою три тисячі гривень на виготовлення кафедри видачі літератури, присутні стоячи зааплодували. 
        Разом з працівниками бібліотеки члени клубу щиро вдячні Костянтину Єфименку, голові фонду Олені Ткач і її співробітникам за такий гарний подарунок. Бажаємо, щоб кошти фонду постійно збільшувалися, а добрі справи примножувалися.
       

                                Жанна Черницька, член клубу “Водограй”.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше