• У конкурсі – супербабусі

       Щотижня у бібліотеці №10 проводяться різноманітні заходи. До 8 Березня була відкрита виставка народно-ужиткового мистецтва. Мереживні серветки, макраме, сплетений півник, картина із соняшниками, зроблена зі стрічечок,  рушнички – все це диво було  створене руками не тільки дорослих майстринь, але й дітей, зокрема, читачів бібліотеки і вихованців ДЮК “Олександрія”. Кожен, хто бачив виставку, наступного дня приводив сюди своїх знайомих та друзів.
        Родзинкою заходів з нагоди свята весни став конкурс супербабусь. Вітання мамам і бабусям висловили завідувачка бібліотекою Ганна Нагорна та бібліотекар Олександра Заворотня.  Читачка Валентина Потіха привітала жінок чудовою піснею “Мамина вишня”.

       Прологом конкурсу “Бібліотечна супербабуся” стала статистика. Так, саме статистика підрахувала, що наша бабусечка, бабусенька, бабуня або просто “Ба”, наша найласкавіша заступниця, казкарка, берегиня дому протягом року миє в середньому… 18 тисяч ножів і виделок, 13 тисяч тарілок, 8 тисяч чашок. А вага посуду, який бабуся переносить до обіднього столу і  назад за рік сягає 5 тонн! Оце багатирка наша бабуся! Та й це ще не все. За допомогою крокоміра вдалося встановити, що в середньому бабуся вдома та під час покупок протягом року проходить 2 тисячі кілометрів, якщо ще працює – мабуть, вдвічі більше! Кожна з учасниць конкурсу, безперечно, мала за плечима  саме такий “статистичний досвід”. А здобути перемогу допомагали онучки. Такий тандем, як показали змагання, не давав права на програш.
        У першому конкурсі “Заспокой немовля” бабусі сповивали ляльок і співали колискові. Найкращу колискову заспівала Тетяна Савенко.
        Цікавим виявився і наступний конкурс, у якому бабусям треба було згадати найбільшу кількість пестливих слів для своїх онуків. Скільки ж їх почуто малечею: зіроньки, сонечко, золотко, красунечки, серденько… Щедрими на пестощі були усі учасниці –  Олена Білявська, Віра Матюшенко, Тетяна Савченко, Ніна Богомаз. А проведена за мить бліц-вікторина довела обізнаність бабусь з різних питань. Приміром, “Яка нота не потрібна для компоту (соль)”, “Що можна побачити із заплющеними очима (сон)”, “Як називається жіноча сукня без рукавів (сарафан)”. А над запитанням “Як написати слово “мишоловка” п`ятьма або трьома літерами?” думали і присутні в залі. Відповідь: “Кішка” та “Кіт” зустріли оплесками.
         У конкурсі “Веселе прядиво” здолати нелегке завдання – найшвидше перемотати клубок – допомагали онучки. Найвправнішими  виявилися Ніна Богомаз з онукою Діаною.
       А от до наступного конкурсу, спортивного, не проти були долучитися і всі присутні. В руках бабусь – рогатки, ціль – повітряні кульки. З “влучності” бабусь було стільки реготу, бо всі кульки залишилися цілими. Тож ведучим нічого не лишалося, як запросити до стрільби чоловіків – членів журі, зокрема заслуженого діяча культури України Анатолія Кульчицького та депутата міської ради Олександра Оріховського.
       Надалі  супербабусям та глядачам був запропонований конкурс на кращого знавця української пісні та романсу. Завершував захід конкурс ”Тримай фігуру”. Вправи з обручем виявилися надто складними для усіх бабусь, а онуки показали справжню майстерність. Слід зазначити, що впродовж усього конкурсу дівчатка урізноманітнювали програму віршами та піснями. Конкурсанти були відзначені призами, придбаними за сприяння депутата міської ради О.Оріховського.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше