• “Ні, я жива! Я буду вічно жити!…”

      Леся Українка! Окраса і гордість України, велика поетеса, волинська Мавка…Наша Леся!
      В чарах української мови і своєму серці вона знайшла такі переконливі слова, такі таємні дивини, якими й сьогодні захоплюється цілий світ.
      21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в літературній вітальні центральної міської бібліотеки відбувся традиційний конкурс на краще виконання творів Лесі Українки, присвячений 142-ій річниці від дня її народження.
     Учасники, а їх  цього року було сорок три, продемонстрували знання  творчості поетеси і талановито представили улюблених героїв – Русалку і Мавку, Лукаша і його Загублену Душу, Оха-чарівника та інших Лесиних героїв.
     Журі, на чолі з журналістом, керівником міського осередку “Молода Просвіта” Костянтином  Климчуком об`єктивно оцінило виступи учасників і визначило переможців.

      Володаркою Гран-прі стала учениця гімназії №1 Москальчук Євгенія, яка натхненно прочитала  “Твої листи…”
      Перше місце серед молодших  учасників присуджено Пилипенко Діані (Будинок художньої творчості), друге – Ямпольській Даніелі (БЗШ №18), третє – Нестеренко Ані ( гімназія № 2).
      Старшокласники  поділили місця так:
      Тараненко Олена (БСШ №9) та Полтавець Наталія (гімназія №1) розділили перше місце, Чубенко Катерина (БЗШ №6) та Каращук Аліна
  (БСШ №1) – друге, а Криворучко Людмила і Ляшенко Аліна (БХТ) та група учнів економіко-правового ліцею у складі Сушко Катерини, Дмитренко Катерини, Питайчука Богдана, Костенко Наталії – третє.
      У номінації “студенти” перемогли студенти педагогічного коледжу: це Мільцарик Олена (І місце),  Гутник Вікторія і Авторгова Анастасія  (ІІ місце).
      Всім переможцям вручено дипломи та подарунки, а багатьом учасникам – заохочувальні призи.

                  Наталія Семененко,  провідний бібліотекар ЦБ.
     
     
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше