• Мова – душа народу. А душа – корінь життя

       День рідної мови у центральній бібліотеці для дітей учні 7-а класу БЗШ №4 відзначили турніром знавців української мови “О мово моя, душа голосна України”.
       Розпочала свято завідувачка сектором Галина Бондар з розповіді про значення рідної мови для кожного народу, про події, які спонукали генеральну конференцію ЮНЕСКО проголосити саме цей день Міжнародним днем рідної мови. Учні музичної школи №3  Аня Ніколайчук, Карина Кошенко та Аня Курц виконали пісні “Чорнобривці”, “На Івана Купала”, “Роксолана”, “У моїм садочку”. А потім розпочався турнір. Учасники змагалися у читанні віршів про мову, відгадуванні загадок, знанні українських прислів`їв та приказок, відповідях на запитання вікторини.  Обидві команди, на які поділився клас, дали однакову кількість правильних відповідей, що дуже порадувало їх класного керівника, викладача української мови та літератури Нелю Валеріївну Дубовицьку.

        Відрадно, що читачі виявили бажання прочитати гуморески, які висміюють незнання української мови.
       У читальному залі оформлена книжкова виставка “Душа народу бринить у слові”, книги з якої були використані читачами при підготовці заходу. Кожен учасник турніру отримав у подарунок наклейки зі словами “На звертання солов`їною – відповім калиновою!” та “Українською? ТАК!”.

                     
                                        Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше