• “Життя, як пісня”

        У Валентини Олексіївни Котенко, героїні вечора-знайомства із циклу “Роки людині до лиця”, який відбувся 20 лютого у центральній міській бібліотеці. Члени клубу “Водограй” зацікавлено слухали життєву сповідь Валентини Олексіївни, яка напередодні відсвяткувала свій ювілей.
  “Відмінник народної освіти”, пані Валентина нагороджена багатьма медалями, грамотами, дипломами і в свої 75 років залишається такою ж щирою, відвертою, небайдужою до чужого горя, чуйною і надзвичайно енергійною, як і 55 років тому назад, коли представляла Україну на VІІ Міжнародному фестивалі молоді і студентів у Москві.
        Все життя віддала школі і дітям, а працюючи інспектором-методистом міськвно по усиновленню і опікунству неповнолітніх, багатьом сиротам знайшла батьків, зробила їх щасливими.
       Валентина Олексіївна – активна учасниця бібліотечних заходів, член клубів “Землянка” і “Водограй”, визнана кращим читачем бібліотеки, поскільки за 35 років прочитала тисячі книг.
       Ювілярку вітали її колеги вчителі Лариса Ястребова, Тамара Баталова, Валентина Майборода, Тетяна Строганова. Анатолій Осін присвятив нашій героїні чудовий вірш.
       А перегляд відеоролика про Молодіжний фестиваль 1957 року повернув «водограєвців» у роки їхньої юності.
       Солістки ансамблю “Калина” подарували Валентині Котенко й усім слухачам віночок мелодійних українських пісень.


  Людмила Чупак, завідувачка центральної бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше