• Перша персональна виставка художниці.

  Людина народжена для того , щоб творити прекрасне, щоб у буденному бачити святкове, у звичайному - незвичайне. Завдяки красі ми поринаємо у неповторний чудовий світ
  Найкращі хвилини в житті і справах людини відзначаються словом “розквіт”.Так, квіти чудові, але, на жаль, їхня краса не довговічна. Продовжити мить їх буйного цвітіння допомагає мистецтво. Воно переносить нас у свій фантастичний світ, де реальна природа переплітається з людськими мріями і переживаннями, фантазіями.

  Розглядаючи картини, листівки, дощечки з петриківським розписом, задумуєшся: невже цю красу створили діти? Звичайно ж вони.

  Український розпис – один з видів декоративно – вжиткового мистецтва. З давніх давен українці прикрашали житло (розписували печі, розмальовували вікна, декорували посуд, зброю.)

  Найбільшим центром українського декоративного живопису є село Петриківка на Дніпропетровщині.

  У петриківському розписі глибоко відчувається зв`язок майстра з рідною землею. Тому і переважає тут рослинно – квітковий орнамент, у який вписуються фантастичні птахи та диво – звірі.

  І вихованці об`єднання “Азалія” центру творчості дітей і юнацтва “Соняшник” продовжують традиції нашого народу: розписують посуд, виготовляють обереги, займаються фітодизайном, беруть участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Так, М. Шелудько - лауреат Всеукраїнського конкурсу “Вибрати не можна тільки Батьківщину”, О. Клок посіла І місце у конкурсі “Дзвони Чорнобиля”, М. Пруцька та І. Праведна - ІІІ місце (“Краса руками молодих”), Г.Федоренко - ІІ місце (“Чарівна палітра”), М. Ніколаєвська – дипломант міських конкурсів.

  І не дивно, бо ж картини творяться під прекрасну музику, яка постійно звучить у студії.

  Керує творчим об`єднанням “Азалія” Л.М.Красніцька – Луцик. Нещодавно у бібліотеці №8 на м – ві Леваневського відбулася її перша персональна виставка, де представлено понад 50 робіт, виконаних у різній техніці а також роботи її вихованців.

  На виставку були запрошені колеги, художники, працівники бібліотечної системи, рідні та друзі.

  Серед запрошених голова Громади поляків Білоцерківщини С. Б.Троцький та директор ВАТ “Білоцерківська друкарня” А.Ф.Голос, які відмітили ілюстративний напрям багатьох малюнків і запропонували Людмилі, як члену Громади поляків Білоцерківщини, провести другу персональну виставку в рамках програми “Україна – Польща” в м. Києві.

  Олена Климчук
  Юр`ївська земля.- 2007.- 5 липня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше