• “Ніжність і острах за цвіт...”

     14 лютого у літературній вітальні Центральної міської бібліотеки відбулася презентація нової книги Костянтина Мордатенка “Голодна кутя”.
     Нове видання побачило світ у київському видавництві Сергія Пантюка,  в нього увійшли вірші Костянтина Мордатенка, написані у 2008-2011 роках. Редактор книги Сергій Пантюк.
      На заході були присутні письменники-краяни, журналісти, читачі та бібліотекарі. Нова збірка поета нікого не залишила байдужим. Справжні пристрасті вирували у літературній вітальні. Шанувальники творчості К.Мордатенка читали улюблені вірші. Письменники Андрій Гудима та Володимир Іванців дали фахові поради автору.
     Ведуча заходу, завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла зазначила, що нова книга відзначається серйозністю і оригінальністю. “Поетичні образки” вміщують 105 шедевриків на яких найкраще розвивати образне мислення дітей та й дорослим насолоджуватися рідним словом.

     Своїми враженнями від нової книги радо поділилися письменник Володимир Дідківський, журналіст та громадський діяч Костянтин Климчук, головний спеціаліст відділу культури і туризму Вікторія Бондаренко, головний бібліотекар методвідділу Олена Бульда, провідний методист ЦДБ Тамара Шпак.
     Начальник відділу культури і туризму Петро Красножон висловив подяку автору за його внесок у розвиток української літератури, відродження української мови та виховання молоді і побажав подальших успіхів у творчості.
      Книжкова виставка “Поезія Костянтина Мордатенка”, оформлена працівниками Центральної бібліотеки дала змогу ознайомитися з творчим доробком автора.
     

  Олена Дученко.

       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше