• У жартах не тільки жарти, а й істина

        Євгена Дударя в Україні знають якщо не всі, то майже всі. Принаймні ті, кому до вподоби гумор, бо  він не тільки прекрасно пише, а й віртуозно виконує написане. Сатирик і в житті, і в творчості.. Про таких у народі кажуть: “Вродись та вдайся”. У його  творчому доробку - понад десять тисяч виступів на різних сценах.
       23 січня Євген Михайлович відзначив свій перший 80-річний ювілей. Цій даті був присвячений вечір гумору, що відбувся у центральній міській бібліотеці. Бібліотекарі Наталія Семененко, Олена Стельмах, Тетяна Черненко, Наталія Біляєва розповіли членам клубу “Водограй” про життєвий та творчий шлях письменника, особливо зупинившись на цікавих моментах і ситуаціях.

        “Водограєвці” Надія Савчук, Валентина Котенко, Жанна Черницька, Михайло Мазюк, Лариса Ястребова, Тетяна Шухт, Борис Деревянко з великим задоволенням читали гуморески.
        Гостре слівце сатирика не залишило нікого байдужим. Сміх, гарний настрій, бурхливі оплески ще раз підтвердили творче кредо письменника  “Сміх – заради життя, а не життя заради сміху”.
                                          
  Олена Стельмах,  зав сектором ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше