• Біла Церква - наш дім


  На сторінках преси неодноразово розповідали про тісну співпрацю бібліотеки з освітніми закладами мікрорайону. Особлива творча співдружність єднає бібліотеку №2 та ЗОШ №11. У травні місяці в мульти – медіа класі ЗОШ №11 зібралися учні 5-6 класів на День краєзнавства “Біла Церква – наш дім”. Із вступним словом про наше рідне місто - Білу Церкву виступила зав. бібліотекою Єрмоленко Р.Ф.
  . Діти з увагою прослухали інформацію про історію нашого міста, яка викликала у них багато запитань. З бібліографічним оглядом літератури “Наш рідний край – моя чарівна Біла Церква” виступила бібліотекар бібліотеки №2 Стадник Г.І. Організувала зустріч бібліотека – філіал №2 в актовому залі ЗОШ№11 з начальником кримінальної міліції у справах неповнолітніх Говгаленком Володимиром Петровичем. Учні 8-9 класів цікавились, як можна вирішити спірні питання з крадіжками мобільних телефонів, чому в місті так багато гральних автоматів та іншими важливими питаннями.

  4 червня відбувся дитячий ранок “Хай сонцю і квітам всміхаються діти”. Із задоволенням діти познайомилися з дитячими книгами та періодичними виданнями, які одержує бібліотека.

  Працівники бібліотеки познайомили дітей зі списком літератури, яку потрібно прочитати влітку.

  З червня місяця В ЗОШ №11 діє пришкільний табір для відпочинку школярів. З ними проведено урок народознавства “Квіти України і нашого міста”

  Із захопленням діти слухали легенди і вірші про чудові супутники нашого життя – квіти.

  Підгорецька О.М., педагог – вихователь ЗОШ №11.

  Сім`я.-2007.-27 червня.- С. 7  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше