• На здобуття премії ім. Лесі Українки претендує білоцерківець

         На здобуття премії ім. Лесі Українки у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” номіновано 33 книги, серед них віршована оповідь нашого земляка Костянтина Климчука “Казка про козака Степана, його пригоди і кохання”, яку висунула Білоцерківська міська централізована бібліотечна система.
        Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва присуджується щороку до дня народження Лесі Українки – 25 лютого – за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання. Премія присуджується у чотирьох номінаціях у розмірі 10 тис. гривень кожна. Статус урядової вона отримала 14 січня 2004 року.

          “Я не дуже сподіваюсь на перемогу, – ділиться Костянтин Климчук, – адже премія урядова, тому за сьогоднішніх політичних умов членам комісії мій твір може здатися занадто націоналістичним. Проте я цим не надто переймаюся, адже для мене найголовніше – це успіх серед читачів, який моя казка вже отримала. Перший тисячний наклад вже майже розійшовся. На останній імпровізованій презентації в Крутах я продав понад 50 примірників менш, ніж за годину. Я чую багато схвальних відгуків, а для письменника найкраща “премія” – це визнання читачів.”
           Відтепер, запитуйте “Казку про Козака Степана, його пригоди і кохання” у магазині “Vittoria” по вул. Гординського, 33.

  Тетяна Виговська.



  Поділись з друзями:




Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше