• Цикл юридичних консультацій в бібліотеці

        Формування громадянського суспільства та правової держави може стати в Україні реальністю лише за умови, що політичні, економічні,  соціальні реформи у державі поєднуватимуться  із підвищенням рівня правової свідомості усіх соціальних груп українського суспільства.  З цією метою бібліотекою №8 разом з юристами Центру правової інформації і консультацій створено цикл юридичних консультацій з правових питань.
        6 лютого для учнів спортивного ліцею була проведена консультація “Що треба знати заради справедливого життя в Україні”. Ліцеїсти вели діалог з фахівцями, підтверджуючи на практиці, що правове виховання – це формування  правосвідомості і  правової культури.

        7 лютого  для членів клубу “Золота осінь” Академії пенсіонерів старший юрист Центру Марина Молчанова провела консультацію “Соціальна справедливість і соціальний захист. Обов`язок і відповідальність”.  Присутніх  цікавило багато питань  щодо соціального захисту. Марина Геннадіївна  дала змістовні відповіді і ознайомила слухачів з   довідковою юридичною літературою.
       Такі консультації допомагають громадянам об`єктивно оцінювати життєві ситуації  і розвивати соціально-правову активність особистості.

  Ніна Пругер, зав. філіалом №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше