• Вивчаємо свої обов`язки разом з героями казки

  Мої права – це обов`язки інших;
   права інших – це мої обов`язки.

      Прем`єру книги Галини Палійчук “Кримінальний Кодекс для дітей” проведено працівником бібліотеки №6 Наталією Янківською для четвертокласників ЗОШ №21 та ЗОШ №23.
           Разом з бібліотекарем  та героями казки Олексія Толстого “Золотий ключик” діти подорожували по країні права.
        За структурою “Кримінальний кодекс для дітей” повторює “Кримінальний кодекс України”, проте інформація подана в ігровому, легкому для розуміння викладі та яскраво проілюстрована.
           Герої посібника – відомі дітям казкові персонажі: злочинцями тут виступають Кіт Базиліо, Лисиця Аліса, Карабас-Барабас та Дуремар, а жертвами – Буратіно, Мальвіна і П`єро.

          Проілюструвала книжку молода художниця та дизайнер Вікторія Делес. Авторка книжки Галина Палійчук має за мету у доступній та цікавій формі подати дітям середнього шкільного віку суть кримінального кодексу України – яка відповідальність передбачена за злочини, вчинені дітьми, і як їм самим не стати жертвою злочинів.
       “Якщо ви мучите кішку – це буде злочин? Так, і це не хуліганство. Є окрема стаття – жорстоке поводження з тваринами, – говорить Галина Палійчук. Книжка пояснює дітям, що є порушенням прав, а що – злочином.
         За словами авторки, Кримінальний Кодекс із картинками про Карабаса має на меті не залякати дітей, а просто пояснити, що добре і що погано, і за що можна потрапити за ґрати.

  Людмила Романюк, бібліотекар філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше