• Летять літа, як білі журавлі…

        Центральна бібліотека започаткувала проведення щомісячних вечорів-знайомств з членами клубу “Водограй”. 30 січня відбулося перше таке знайомство з активною читачкою, талановитою декламаторкою і кореспонденткою, громадською діячкою – чарівною Жанною Черницькою.

      “Водограєвці” із зацікавленням слухали життєву сповідь нашої героїні, викладену в поетичній формі. З великим інтересом роздивлялися її фотографії і нагороди, представлені на виставках світлин “На берегах Влтави”, “Театр – моя любов…”,  “Активістка, журналістка, глядачка”. Із своїх 74 років п`ятдесят віддала аматорській сцені, блискуче зіграла сотні ролей, написала тисячі заміток до газет, прочитала десятки тисяч книг. Вона найактивніша учасниця бібліотечних заходів, членкиня клубів “Землянка” і “Водограй”.        Присутні ще раз пересвідчилися, що енергійних, активних, небайдужих людей роки не беруть.
        Приємною несподіванкою для Жанни Андріївни був виступ її колеги по сцені Олександри Векслер. Пісні у виконанні цієї неординарної жінки у серці кожного забриніли ніжними струнами. Не обійшлося і без  подарунків: поетичних від бібліотекарів Любові Вилегжаніної і Ольги Соломаніної та квітів від благодійного фонду Костянтина Єфименка.

  Людмила Чупак, завідуюча центральною бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше