• “З новою книгою в новий рік”

        Під такою назвою в бібліотеці № 10 був проведений День Нової книги, адже не дивлячись на комп`ютеризацію, книга залишається одним з найбільш ефективних засобів передачі інформації.
        Користувачам були запропоновані новинки літератури з різних галузей знань (літературознавство, домоводство, мистецтво, художня література), оформлені викладки літератури: “Видавництво “FOLIO” презентує”, “Кращі письменники-фантасти Європи”, “З новою книгою в новий рік”; проведено бібліографічний огляд “Сучасна українська література – дзеркало сьогодення”. Твори В.Лиса, В.Климчука,   Н.Ігнатової, Т.Литовченка, Т.Вдовиченко, М.Матіос – відразу ж знайшли своїх шанувальників.

        Не залишив нікого байдужим і коментований перегляд серії “Автографи часу” – про тих, чиї життя і творчість непідвладна часові цінність.
        Не забули бібліотекарі і про читачів-дітей. На них також чекали новенькі, яскраві перлини – нові твори дитячих письменників. Приємним подарунком для бібліотекарів і читачів стала література, отримана від Київської обласної бібліотеки для дітей.
        Користувачі нашої бібліотеки добре усвідомлюють, що з книгою в руках  ніколи не будеш відчувати себе самотнім. Саме у книзі можна почерпнути неймовірну кількість знань та знайти відповіді на усі запитання. Тож сподіваємося, що кількість прихильників літератури буде невідворотно рости, а День Нової книги щороку збиратиме все більшу кількість людей закоханих у ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ КНИГУ.
                                        
                                                                 Ганна Нагорна, зав. філіалом № 10.
                                                             Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше