• В бібліотеці канікул немає

  Ось і промайнули шкільні будні. Розпочались довгождані канікули. Але попереду багато справ: екскурсії, екзамени, практика, походи...
  У літньому оздоровчому таборі денного перебування, що в гімназії № 1, розпочалась пора розваг. Щодня дітвора поспішає в дитячу бібліотеку №1, що на Б.Хмельницького, 13, бо тут їх чекають бібліотекарі Крищенко О.А. і Кузьмінська Л.М. із літературною плутанкою “І трапились дива, переплутались слова!”, днем журналу “Хто журнали ці читає, той про все на світі знає”, бібліотечним уроком “Бібліотека – наш дім” – це для діток 7-10 років. Школярі віку 11-14 років приймають участь у літературно-краєзнавчому турнірі “Озирнися. Подумай. Згадай. Це – твій рідний край”.


  Запрошує наш Інтернет-центр на інфозустрічі “Десять заповідей комп`ютерної етики” та годину державності “Герб, прапор, гімн – державні символи України” до Дня Конституції України.

  Колективу нашої бібліотеки приємно співпрацювати з начальниками таборів Ліснічук А.С. та Крічевською А.О.

  Ми вітаємо всіх вчителів та дітей з гарним початком літніх канікул. Бажаємо всім відпочити, оздоровитися і з новими силами 1 вересня прийти до школи.

  Нагадуємо, що в бібліотеці канікул немає, тож, ласкаво просимо щодня, окрім суботи і неділі з 9.00 до 17.00.

  Зав. бібліотекою-філіалом № 1 для дітей Шлапацька В.Г.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше