• “Судьбу не обойти на вираже...”

        Володимир Висоцький… Його ім`я в 60-70-ті роки минулого століття було легендою. Він буквально ввірвався в поезію того часу своїм неповторним стилем, оригінальним мисленням і тільки йому властивим голосом. “Поющий нерв епохи”, – так називав Висоцького поет Євген Євтушенко.
      75-річчю від дня народження поета, композитора, актора була присвячена літературно-музична композиція “Судьбу не обойти на вираже”, проведена в бібліотеці №9 спільно з Білоцерківським колегіумом і клубом “Сузір`я” Академії пенсіонерів.

         Про життя Володимира Семеновича, сповнене тривог, надій, розчарувань, але благословенне безмежною любов`ю до всього сущого розповіла завідуюча бібліотекою Катерина Волинець.     Красномовними фактами із творчої біографії співака стали відеокліпи на пісні “На Большом Каретном”, “Баллада о любви”, “Кони привередливые”, а також уривки із кінофільмів “Вертикаль” і “Место встречи изменить нельзя”. З великим задоволенням присутні слухали пісні “Он  не вернулся из боя”, “Песня о друге”, “Песня о звездах”, “В жёлтой жаркой Африке” у виконанні юних талановитих  артистів Євгена Нефьодова і Ганни Кудряшової. Вірші поета читали учні колегіуму Олена Кричевська, Лілія Гудима, Анастасія Краснікова, Ігор Батрак.
            Я, конечно, вернусь весь в друзьях и в мечтах.
            Я, конечно, спою, я, конечно, спою не пройдет и полгода, – ці слова із пісні “Корабли” прозвучали як гімн вічного життя.
      Володимир Висоцький повернувся до нас своїми віршами, піснями, ролями в театрі і кіно, повернувся, щоб назавжди залишитись в пам`яті вдячних шанувальників його творчості.


                                      Світлана Могорит.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше