• Круглий стіл з правових питань

        25 січня 2013 року в читальній залі бібліотеці № 8 працівники Центру правової інформації та консультацій в м. Біла Церква за підтримки Міжнародного  фонду “Відродження” провели круглий стіл “Вдосконалення механізму співпраці державних органів, установ, НУО з метою посилення правових можливостей жінок, які постраждали від домашнього насильства”.
       Під час зустрічі відбулася презентація проекту “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”. Проект передбачає надання безкоштовної фахової правової та психологічної допомоги жертвам домашнього насильства, проведення навчальних тренінгів для дільничних міліції і соціальних служб, розробка та розповсюдження тематичної друкованої продукції.

      Присутні, зокрема представники уповноважених у сфері боротьби з насильством органів влади та ОМС, обговорили проблему виокремлення повноважень органів внутрішніх справ, прокуратури, державних установ та органів місцевого самоврядування у сфері протидії домашньому насильству, вироблення дієвого механізму співпраці.
        Учасники круглого столу запропонували активізувати діяльність влади і громади у боротьбі з насильством у сім’ї; забезпечити ефективність заходів із попередження насильства у сім’ї, протидії домашньому насильству, практики роботи із кривдником; проводити тренінгові програми для дільничних міліції та соціальних служб.

    Марина Молчанова, старший юрист Центру безкоштовної допомоги.   Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше