• Мова любові

         Атмосфера любові і тепла панувала в читальній залі бібліотеки №8 під час бесіди психолога Надії Григорівни Федорової з читачами.
      Фахівець у цікавій  формі розповіла про необхідність любові в житті людини, про вищий зміст буття – вмінні дарувати любов ближньому. Життєдайна енергія любові супроводжує людину все життя, починаючи від народження. Дитина народжена в любові – бажана, творча, талановита. Вона покликана обдаровувати ближніх неповторністю свого таланту, цілком реалізувати себе у житті. Така людина долає життєвий шлях з радістю і задоволенням, незважаючи на труднощі.

        Мова любові – так звучить у психології термін за яким криється вміння донести свою любов. Це може бути служіння, підтримка чи увага, схвалення чи якісний час, дотики чи подарунки. Не перелічити всіх проявів любові, адже в кожної особистості своя мелодія. Протягом всього життя людина вчиться дарувати і приймати любов. Про все це дізналися присутні на зустрічі.
        Розповідаючи їм про необхідність проявів своїх гарних почуттів до ближнього, Надія Григорівна неодноразово цитувала Біблію і тим самим викликала у слухачів велику зацікавленість і повагу.

  Зоя Чутковська, бібліотекар  ф.8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше