• “Так ніхто не кохав…”

        Під такою назвою 23 січня у клубі  “Водограй”, що працює у центральній бібліотеці, відбувся поетичний вечір, присвячений  115-й  річниці від дня народження Володимира Сосюри, поета, ніжного і тривожного співця глибоких почуттів людини. Його інтимна лірика це  шедеври світової поезії. Стали класичними його вірші “Так ніхто не кохав”, “Коли потяг у даль загуркоче”, “Білі акації будуть цвісти”, “Пам’ятаю вишні доспівали”, “Сад шумить”, “Васильки”...
         Ведучими заходу були бібліотекарі Тетяна Черненко і Ольга Соломаніна.  Вони розповіли про складний життєвий і творчий шлях поета. А Любов Вилегжаніна прочитала один зі спогадів його сучасника.

        Володимир Сосюра не лише  найніжніший лірик, а й великий патріот. Особливо яскраво його патріотизм проявився у вірші  “Любіть Україну!”,  який прочитала Валентина Шевчук.
        Проникливо прозвучала низка поезій у виконанні членів клубу Надії Савчук, Валентини Котенко, Жанни Черницької, Марії Міллер, Тамари Баталової, Ніни Бур’янової, Галини Надводнюк,  Ольги Руденко, Ніни Завадської.
  Детальніше про життя і творчість поета  присутні дізналися із книг, представлених на книжковій виставці  “Великий син великого народу”.

                                      Ольга Соломаніна, бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше