• Все про річку Рось і Надросся

  Шановні краєзнавці , історики, туристи, природознавці, юні натуралісти, учні, студенти та вчителі і просто книголюби, допитливі читачі. До центральної бібліотеки надійшла книга інформаційно - енциклопедичного характеру та художньо-наукового змісту “Все про річку Рось і Надросся”, написана Г.А.Педченком, жителем міста Корсунь-Шевченківський і видана у 2006 році. Матеріал для книги автор збирав понад 18 років.


  У ній подано широку інформацію про метрично-гідрологічні дані, про стан річки Рось і її притоки, природу, водні ресурси, населення та соціально - економічну інфраструктуру надросянських районів і міст, через які протікає річка. Також висвітлюється її екологічний стан та забезпечення жителів населених пунктів питною водою. Подано багато довідкових відомостей з історії міст і сіл, про історико - культурні та природоохоронні об”єкти, рибництво Надросянського краю, а також про водні ресурси України та їх використання. Інформаційні відомості подані за 2005-2006 роки, отримані з достовірних документальних джерел.

  Краєзнавче дослідження нашої красуні Росі, напувальниці і доброго друга, автор провів, побувавши у районах, якими течуть її води. Природничо - пізнавальне знайомство зі станом ріки, її бідами і майбутнім було першим завданням дослідника, а другим - порівняти сучасний стан Росі та Надросянського краю з тим, який був у минулому, зокрема, з даними досліджень із книги О.Юденіч “По річках України”.

  Усе побачене й почуте в поїздках автор узагальнив у книжці, щоб поросяни мали змогу краще пізнати свій рідний край і улюблену Рось. У книзі вміщено багато таблиць, схем, довідок , фотографій та інших документів. Значне місце займає матеріал про наше місто та Білоцерківський район.

  Матеріал викладено цікаво і дохідливо, тому й читається із захопленням. Книга буде корисною для написання наукових робіт, рефератів, підготовки до уроків та семінарських занять.

  Т.Біла, завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС.

  Юр`ївська земля.-2007.-7 червня.-С. 4  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше