• Написаний відгук про “Ненаписану історію”

    Не так часто сьогодні проходять презентації дитячих книг. Та ще й яких! Фентезі для дітей українською мовою. Та й героїня книги не незрозуміла істота, а сучасна дівчинка, ровесниця читачів книги. ЇЇ мрії, думки, духовний світ будуть зрозумілі й знайдуть відгук у душах дітей.
  Щоб присутні на презентації школярі змогли відразу вникнути у книгу, організатори вигадали цікаву форму її проведення. Головна героїня, дівчинка Віолетта, ніби зійшла зі сторінок книги й на наших очах ожив сюжет в безпосередньому спілкуванні героїні з бібліотекарем і глядачами. Одна з читачок бібліотеки №10, де відбувалася презентація, вже встигла прочитати “Ненаписану історію” та поділилась своїми враженнями. Як і головна героїня, вона багато читає, тому роздуми Віолетти, внутрішні діалоги з героями улюблених книг їй близькі і зрозумілі також, як і почуття, які відчуває дівчинка такого віку.
  Молодий білоцерківський літератор Костянтин Климчук сказав, що прочитав книгу Алли Іонової за вечір. Він з великою теплотою проаналізував перший досвід молодої письменниці, зауважив, що жанр книги – новаторський крок у дитячій літературі й порадив авторці зробити серію книг.
  Письменник Володимир Дідківський, наставник Алли Іонової по літературній студії, побажав своїй учениці гідної письменницької долі і виходу ще багатьох чудових книг.
  Авторка висловила вдячність усім тим людям, які повірили в неї й допомогли вийти у світ її першому дітищу. Подруга Алли, художниця Юлія Коломієць розповіла, що з великою радістю погодилася ілюструвати книгу. Це також її перший крок. І, потрібно зауважити, співдружність ця виявилася дуже успішною.
  А нам, як бібліотечним працівникам, хочеться побажати щасливого “плавання” новій дитячій книжці.

  Валентина Голубенкова, зав. сектором ЦДБ
   


  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше