• Зустріч з письменником

  16 січня у Центральній міській бібліотеці відбулося чергове засідання клубу “Водограй” Академії пенсіонерів. На зустріч з “академістами” завітав наш земляк – письменник, публіцист, літературознавець, перекладач, автор семи поетичних збірок та прозової книги “Ніхто не живе для себе” Віктор Грабовський.
  Завідувачка відділом методичної та бібліографічної роботи Тетяна Біла ознайомила присутніх з творчістю письменника. Своїми враженнями про роман поділилися завідувачка відділом комплектування та обробки літератури Тетяна Ніконенко та провідний бібліограф ЦБ Тетяна Качанова.
  Про творчий шлях Віктора Грабовського розповів його колега по перу, давній друг Володимир Іванців, який відзначив його особливий талант, зокрема, зупинився на перекладацькій роботі письменника.
  Низка поезій Віктора Никаноровича полонила душі присутніх своєю глибиною, емоційністю та змусила хвилюватись і радіти. Бібліотекарі Наталія Семененко, Наталія Біляєва, Ольга Соломаніна читали вірші, які припали їм до душі.
  У виконанні гостя пролунала його пісня “До світла”. В.Грабовський поділився своїми думками з приводу мовної проблеми в Україні.
  Книжкова виставка “Краса і сила слова”, оформлена бібліотекарями, ознайомила з творчим доробком письменника.


  Тетяна Качанова, провідний бібліограф ЦБ.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше