• Зимові фантазії

    Під час зимових канікул у бібліотеці №6 діяла виставка новорічно-різдвяних поробок та листівок “Зимові візерунки”, у якій взяли участь близько 50 учасників: гуртківці “Чарівного пензлика”, вихованці ДНЗ №27 та ДНЗ№8. Саме листівки маленьких майстрів групи “Пізнайко” ДНЗ №8 (кер. В.М. Царенко) отримали найвищі оцінки, дипломи та подарунки на міському конкурсі новорічно-різдвяних листівок “Нова радість стала”.
  Найменшою учасницею виставки стала дворічна Оля Гандзюк. Вона принесла до бібліотеки аплікації та зробила ялинку із паперу. Помилуватись дитячими роботами мали можливість відвідувачі бібліотеки. Також у цей період в філії відбувся конкурс колядок “Колядка, колядка для мами й для татка і для всього роду на добро і згоду”, народознавча година “Прийшло Різдво”, етнографічна година “По всій Україні від хати до хати йде народ посівати”.
  Діти колядували, щедрували, посівали. Усіх маленьких читачів бібліотекарі частували солодощами. Учасники виставки отримали призи та велике задоволення від власної творчості.

  Надія Гаврилова, зав. бібліотекою №6
   


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше