• Вітаємо з ювілеєм

  14 січня у Будинку органної та камерної музики відбувся святковий концерт з нагоди ювілею лауреата міської літературно-мистецької премії
  ім. І.Нечуя-Левицького, народного самодіяльного вокального ансамблю “Калина” Білоцерківської міської ЦБС.
  За 25 років існування колективу ансамбль “Калина” брав участь у гастрольних поїздках по Україні, по містах Київщини, представляв м.Біла Церква у 2012р. на обласному святі з нагоди 80-річчя Київської області, у загальноміських заходах, презентаціях книг, літературних вечорах, концертних програмах.
  За цей період “Калина” щорічно дає близько 60 концертів у трудових колективах установ і організацій міста, освітніх закладах, музеях, військових частинах. Ансамбль є щорічним учасником різдвяних благодійних обідів у місті під патронатом міського голови Василя Савчука.
  Привітати улюблений колектив та насолодитися чарівним співом бібліотекарів завітали колеги, читачі, творча інтелігенція, жителі міста.
  Козу та Маланку водили вихованці театральної студії “Пролог” гімназії №1 (худ. кер. Тетяна Яковенко).
  Завідувач відділу культури та туризму міської ради Петро Красножон подякував за сумлінну творчу працю та нагородив Почесною грамотою за значний внесок у розвиток культурно-мистецького життя міста. Грамотою управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації було нагороджено художнього керівника ансамблю Олександра Давиденка.
  Нагрудним знаком “Відзнака міського голови” нагороджена провідний бібліотекар Олена Крищенко. Олена Андріївна являється одним із організаторів вокального ансамблю “Калина” у 1987 році і з того часу є незмінною його учасницею та солісткою.
  Голова громадської організації “Вікторія” Ніна Скоробагатько подякувала співачкам за подаровану радість та зустріч з піснею

  Олена Бульда


   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше