•   Різдвяно-Новорічні свята – найулюбленіша пора дітлахів. Напередодні Нового року маленькі друзі центральної бібліотеки для дітей – учні 3-В класу ЗОШ №11 разом із своїм керівником Вікторією Ярич прикрасили до свята відділ обслуговування 1-4 класів улюбленої книгозбірні.
    Читайликів чекав несподіваний сюрприз –зустріч з літературними героями: Лисицею Алісою та Котом Базіліо, які допомогли попрацювати, а потім влаштували для третьокласників справжнє свято з конкурсами, розвагами, загадками та іграми. Діти подарували читальній залі бібліотеки святкове вбрання, а взамін отримали гарний настрій та подарунки.
    Не залишилися осторонь і учні ЗОШ №4. Вони завітали до бібліотеки з вертепом, співаючи: “Під ногами сніг рипучий, вітер стріхи обміта: нині день ясний, блискучий – День Народження Христа!”. Яскраві костюми, колядки, жарти звеселяли гостей. Книжкова виставка “Свята срібної зими” познайомила відвідувачів з літературою про Різдвяно-Новорічні свята. На завершення дійства колядники побажали усім здоров’я, достатку, успіхів у новому році.

    Тамара Шпак
     


    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше