• Свято Миколая у центральній бібліотеці для дітей

        Вже традиційним стало святкування Дня Святого Миколая у центральній бібліотеці для дітей. Цього року на гостину до книгозбірні завітали найкращі читачі разом зі своїми батьками і слід зауважити, що цікаво було і малим, і дорослим.
        Пісні, вірші, дотепні жарти, у виконанні вихованців театральної студії "Пролог” гімназії № 1, під керівництвом Тетяни Степанівни Яковенко, не залишили байдужими нікого із присутніх у читальній залі бібліотеки. Юні актори були і ангеликами, і маленькими бешкетниками, а з яким захопленням малеча відповідала на питання вікторини та відгадувала загадки, які вони їм загадували.

        Бібліотекарі старанно підготувалися до свята. Увазі відвідувачів були запропоновані чудові експозиції: виставка робіт учнів гуртка рукомистецтва "Креатив”  "У кожну хату проситься веселий рік новий”, виставка робіт учнів ЗОШ №4 "Новорічні фантазії”, книжкова виставка "Свята срібної зими” та ретровиставка "Новорічні прикраси ХХ століття”.
        У ролі помічників Святого Миколая виступили представники Благодійного фонду Костянтина Єфименка голова правління ПАТ "Трібо” Павло Дмитрович Іщенко,  заступник голови правління ПАТ "Трібо” Юрій Федорович Розвозчик та директор ПП "Зодіак” Ольга Миколаївна Онопрієнко. Саме завдячуючи їх підтримці всі діти отримали солодкі подарунки.
        В.о. директора міської ЦБС Раїса Павлівна Григоренко побажала усім читачам і друзям бібліотеки веселих Новорічних свят та висловила надію на подальшу співпрацю.
   
  Олена Бульда.
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше