• Історії з життя однієї екзотичної української вулиці

        13 грудня у читальній залі Центральної бібліотеки міської ЦБС відбулася презентація нової книги Олександра Виговського “Горохова – forever”, у якій, як пише автор, зібрані “історії з життя  однієї екзотичної української вулиці часів “покращення життя вже сьогодні”. Так звана “несерйозна” книга – це збірка памфлетів, де письменник гостро змальовує найболючіші проблеми нашого сьогодення. Олександр зазначив, що всі герої книги мають реальні прототипи, це спостереження за навколишньою дійсністю.
        Книга видана за ініціативи і на кошти газети “Копейка” та приурочена до її першого десятирічного ювілею.
        Архієпископ Білоцерківський і Богуславський Владика Августин, присутній на презентації, звернув увагу на необхідність такої літератури, у якій незважаючи на сатиру, прослідковується глибока повага письменника до своїх героїв та побажав літератору подальших творчих успіхів.
        Тепло привітали Олександра з народженням нової книги Антоніна  Нікіфоренко – головний редактор газети “Копейка” та депутат міської ради Людмила  Дригало.
        А журналіст та громадський діяч Костянтин Климчук зазначив, що найголовніше, що ця книга нікого не залишає байдужим та висловив сподівання, що Україна ніколи не перетвориться на велику Горохову вулицю.
        Олександр Виговський подякував за співпрацю художнику-карикатуристу Данилу Кузнєцову, який ілюстрував збірку.
        На заході були присутні працівники бібліотек, читачі, творча інтелігенція міста - всі вони отримали у подарунок від автора нову книгу.  Підготувала та провела презентацію завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС Тетяна Біла.
    

   Олена Бульда.
  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше