• Книгоманія

  Щоб книжка стала справжнім товаришем, її потрібно читати, з нею необхідно дружити. Людина ,яка не читає, багато втрачає, а особливо це стосується підростаючого покоління - дітей


  Адже завдяки книзі можна перемагати в житті. Саме з цією метою книгомани Святослав Вакарчук з “Океану Ельзи” та Руслана підтримали акцію Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України –2007” організаторами якого є громадська організація “Форум видавців”, Національна бібліотека України д ля дітей, Державна науково - педагогічна бібліотека України Ім.. В.О. Сухомлинського. Мета цього конкурсу – залучити якнайбільше дітей до читання, а переможців чекає поїздка до м. Львів , де вже здавна щороку збираються всі книжкові люди: письменники, бібліотекарі, книгарі, книжники, книголюби і книгомани.

  Долучились до цього конкурсу і юні читачі нашого міста .Відділ методично - бібліографічної роботи (зокрема зав. Відділом Т.Г.Біла та гол. методист Т.А.Шпак) підготували для учасників конкурсу анотований інформаційно – бібліографічний список “Література Білої Церкви”, який надає перелік творів білоцерківських авторів та письменників, життя і творчість яких пов`язана із Білою Церквою. Цей список став дуже доречним для учасників конкурсу. Зав. відділом ЦДБ О.Корнієнко разом з учасниками конкурсу та читачами ЦДБ створили літературну карту Білої Церкви.

  На першому етапі конкурсу дітям - читачам було роздано 400 анкет, в яких вони дали відповідь на запитання про світ своїх захоплень. Анкетування показало, чим займаються діти, що читають, що роблять у вільний час з найбільшим задоволенням, про що мріють, які книги їх найбільше цікавлять. Світ захоплень їх виявився несподіваним і різнобічним. Багато з них полюбляють слухати музику, грати у футбол, дивитись телевізор, займатись на комп`ютері. Проте книга займає в їхньому житті теж не аби яке місце. Найбільше діти полюбляють читати пригоди, фантастику, детективи та науково – природничу літературу. Після проведення І етапу конкурсу, визначились найбільш активні та ерудовані читачі з центральної бібліотеки для дітей ,бібліотеки –філіалу №5, бібліотеки – філіалу №3. Семеро найкращих читачів – переможців І етапу конкурсу змагались за право називатися “Найкращий читач України 2007” в ІІ етапі. Діти активно відповідали на запитання членів журі. Всім було цікаво познайомитись з малюнками – ілюстраціями до прочитаних книжок Вікторії Добровольської, учениці 6 класу гімназії №2.Всі учасники виявили гарні знання по краєзнавству, зокрема про життя і творчість письменників – білоцерківців – А.Гудими, А.Гая, Н.Опанасенко ,В.Дідківського, В.Іванціва , В.Євтушенка. Рішенням журі переможцями стали: Ліпська Олександра ,ЗОШ №6, 6-Б клас; Бондар Ганна,ЗОШ№6 ,6-А клас; Добровольська Вікторія, гімназія №2, 6 клас. Саме ці дівчатка представлятимуть бібліотеки нашого міста на ІІІ етапі конкурсу, який відбудеться в кінці травня цього року в м. Київ, в обласній бібліотеці для дітей. Хай щастить вам, книгомани, удачі й перемоги!

  Р.Григоренко, заст. директора ЦБС.
  Гриф.-2007.-23 травня..  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше