• День правових знань

          В рамках Всеукраїнського тижня права, який  проходить з 3  по 11 грудня, працівники центральної міської бібліотеки провели для студентів першого курсу  Білоцерківського професійного ліцею День правових знань “Подорож  країною Закону, Права і Моралі”.
        Про права, свободи і обов`язки громадян України розповіли завідуюча читальним залом Тетяна Кириленко і провідний бібліотекар Маргарита Зубкова. Бібліотекарі зачитали права і обов`язки громадян, відповідно до Конституції України, а також зробили короткий виклад Загальної Декларації прав людини.

        На захід був запрошений завідуючий  сектором захисту у справах дітей Білоцерківської  міської ради  Григорій Володимирович Махаринський, який  ознайомив присутніх зі станом підліткової  злочинності  у Білій Церкві та з оперативною обстановкою в молодіжному середовищі за останні десять місяців. 
        Цікаву, ділову гру “Закон і ми” підготувала і провела провідний бібліотекар Тетяна Черненко. Студенти жваво відповідали на запитання, виявивши свою ерудицію та знання.

  Маргарита Зубкова, провідний бібліотекар ЦБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше