• Спортивна слава нашого міста

  29 травня з нагоди святкування Дня захисту дітей та в рамках проведення Дня краєзнавства, присвяченого 75- річчю Київської області та 975-річчю міста Білої Церкви Центральна бібліотека для дітей гостинно запросила всіх бажаючих на свято здоров`я і краси “Світ спорту” .Відкрили свято казкові герої лялькового самодіяльного театру “Книга і лялька”.
  Діти лагідно посміхались чарівній мавпочці – спортсменці та котові ледарю Нявчику.

  Лялькові герої впевнено переконували малечу в необхідності займатися спортом. Та кульмінацією свята стала зустріч з вихованцями Асоціації традиційного карате-до та їх тренером, президентом АТК Київської обл.., суддею міжнародної категорії, володарем чорного поясу (4 Дан)- Брунько Володимиром Івановичем.

  Юні каратисти продемонстрували присутнім свої навики і уміння, а Володимир Іванович цікаво розповів про історію карате, його розвиток традиції та перспективи цього виду спорту. З захопленням дивилися діти на виконання елементів карате командами в складі Осауленка Дмитра, Цвєтко Ярослава, Аліни Овчинникової! – команда №1; Бульди Владислава, Прищепи Олексія ,Васильєва Юрія – команда №2; старших за віком – Мкртчана Давида, Герко Володимира, Дудкевича Андрія, Сумовського Костянтина, А самі дорослі і досвідчені спортсмени –Кальченко Сергій, Мрктчан Сурен, Чижів Олексій своїм виступом викликали справжній вибух аплодисментів.

  Приємно ,що в нашому місті є такі чудові діти. Старші хлопці –неодноразові чемпіони переможці Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, молодші зазвичай мають трішки менше нагород, але теж успішно виступають на змаганнях. Всіх цих дітей об`єднує цілеспрямованість та наполегливість, сміливість та твердість. Вони добре навчаються в школі, займаються іноземними мовами. Діма Осауленко чудово малює, та відвідує школу мистецтв. Костя Сумовський - соліст ансамблю народного танцю Будинку дитячої творчості та співак хору. Володимир Герко займається по класу фортепіано в ДМШ №1. Прищепа Олексій не тільки гарно грає на гітарі, а й добре танцює, адже він відвідує школу спортивно – бальних танців “Фантазія” під керівництвом М.В.Пелеха І ще багато чого знають і уміють юні каратисти, всі вони є читачами бібліотек міста, у кожного є своя улюблена книжка. І, звичайно , дуже велику роль у формуванні особистості цих дітей грає їх тренер – В.І.Брунько, Який не стомлюється повторювати, що справжній чоловік повинен бути всебічно розвиненим. Краплинка за краплинкою передає він своїм учням навички і вміння, виховує справжніх патріотів свого міста, своєї держави.

  Наприкінці свята на всіх присутніх очікував приємний сюрприз, а саме танець “Ча – ча – ча” у виконанні Прищепи Олексія та Чернякової Юліани, срібних призерів бронзового фіналу серед юніорів Кубка бально – спортивних танців у місті Бориспіль.

  З нагоди міжнародного Дня захисту дітей хочеться привітати всіх юних мешканців Білої Церкви, побажати їм веселих та цікавих канікул, а рідному місту - пишатися своїми переможцями та наставниками.

  О.В.Бульда , головний бібліограф ЦДБ
  Гриф.-2007.-№23  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше