• Щедрі розсипи талантів

         У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього Дня дитини, направленого на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. Саме до цього дня в подальшому були приурочені прийняття у 1959 році “Декларації прав дитини”  і в 1989 році “Конвенції про права дитини”.
        20 листопада до Всесвітнього Дня дитини у бібліотеці-філіалі №9 відкрилася дитяча виставка-конкурс “Щедрі розсипи таланту”. Ініціаторами її проведення виступили колектив бібліотеки і заслужений майстер народної творчості Ольга Краюхіна. На виставці представлені роботи учнів студій образотворчого мистецтва “Берестяночка” (кер. Валентина Коробко) та “Азалія”  (кер. Людмила Красніцька-Луцик) ЦТДЮ “Соняшник”, а також роботи дітей Центру розвитку дитини “Дошколярик”, школи англійської мови «Speak English» (кер. Олена Сітко), які працюють при бібліотеці. Найактивнішими учасниками конкурсу стали читачі бібліотеки-філіалу №9.
        Відкриваючи виставку-конкурс в.о. директора ЦБС Раїса Григоренко, привітала дітей зі святом і побажала подальших успіхів. Щирі слова вдячності прозвучали на адресу Ольги Краюхіної, Валентини Коробко, художника Валерія Вовченка, директора школи мистецтв №1 Лесі Крижашевської, бібліотекаря села Фурси Наталії Котової, яка активно співпрацює з бібліотекою-філіалом №9 вже багато років.
        “Ви – наше майбутнє, надія, наші маленькі сонечка”, – такими словами звернулася Ольга Краюхіна до учасників виставки. “Працювати з такими талановитими дітьми – велике задоволення і громадянський обов`язок, – продовжила майстриня, – адже дорослі несуть відповідальність перед суспільством за ваш інтелектуальний і творчий розвиток”. Сама Ольга Миколаївна щаслива бабуся і наставник двох своїх внуків Артема і Юрія, роботи яких були відзначені грамотами Білоцерківської ЦБС. Крім того, О.Краюхіна виступила ініціатором нового конкурсу на кращу різдвяну листівку. Переможці отримають у подарунок творчі роботи з автографом відомих білоцерківських митців, а всі різдвяні листівки будуть подаровані дітям-інвалідам, людям похилого віку, щоб у різдвяні дні ніхто не відчував себе одиноким, забутим.
        Підсумки творчого змагання підвів В.М.Вовченко. Ними стали: у молодшій віковій категорії Катя Танчик, Вероніка Черненко, Катя Скороход. У старшій віковій категорії Ксенія Кітраль, Аліна Хоменко, Інна Черненко.  Також були відзначені роботи Світлани Голоско, Карини Зварич, Артема Крамара, Андрія Григора, Романа Козачука, Дмитрика Кубенка, Олександра Єрмоленка, Марії Федоренко, Захара Ващука, Насті Тодосійчук, Максима Захарова, Артура Сітко.
        На адресу учасників виставки-конкурсу прозвучали музичні привітання у виконанні талановитих дітей школи мистецтв №1 Даші Хворостяної, Насті Баранюк, Ріанни Аветесян, а також юних співаків з с.Фурси Анни Гривачевської, Дарини Кріт. Прозвучала поезія Бориса Олійника і Галини Савчук у виконанні юних декламаторів Аліни Драган та братика і сестрички Максима і Аліни Захарових.
        Щедрі розсипи таланту посіяли зернятка добра в душу кожного учасника заходу і, маємо надію, заквітують буйним колоссям нових творчих вжинків.

  Катерина Волинець, зав. бібліотекою №9.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше