• Мистецька акція в бібліотеці-філії №5

        Нещодавно в приміщенні бібліотеки-філії №5 відбулася мистецька акція, яка за давньою нашою традицією включала відкриття виставки сучасного поп-арту Паші Мейти та презентацію другої поетичної збірки молодого літератора Антона Антонюка “Птахи прилетять без весни”.
        Павло, він же MrSinner, поєднує талант художника і музиканта, а точніше сказати – композитора. Талановитий хлопець, вихованець художньої школи під керівництвом О.Ф.Дмитренка, представив  цікаві роботи, виконані під трафарет звичайними балончиками з фарбою. Це зразок постмодернізму, де присутні елементи кіберпанку та поп-арту, тобто того, що цікаво сучасній молоді. Сам же Павло називає свої художні роботи постапокаліптичним артом. Варто зазначити, що крім уміння висловити свої погляди за допомогою фарби, MrSinner пише музику і пропонує її для прослуховування в соціальних мережах. Пашину творчість як композитора усі бажаючі могли оцінити, послухавши новий диск митця, презентація якого також відбулася на нашому творчому засіданні.

        Антон Антонюк є молодим білоцерківським поетом, вихованцем літературного клубу “Поетичні озерця” (керівник В.І.Дідківський), членом творчого об`єднання “МАСАЖОКА” та другом нашої бібліотеки. Слід зазначити, що кандидатура Антона була висунута на здобуття міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського, тож ми бажаємо йому перемоги.
       Отже, двоє молодих людей створили неймовірний творчий тандем та увесь вечір радували публіку читанням поезії під супровід етнічно-містичного варгану, шипунців і навіть використали у своєму виступі співочу тибетську чашу. Молодь мала змогу спілкуватися та обмінюватися враженнями, а три найкращих та неординарних запитання гостям були відмічені поетичними збірками Антона, та альбомом ARS NOCTUS Павла.
       Ми і надалі плануємо влаштовувати подібні зустрічі та відкривати все нові і нові таланти
                                    
   Мирослава Янчук, зав. бібліотекою №5.     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше