• До Дня української писемності

           9 листопада – особлива дата в житті українців. Це не тільки день вшанування преподобного Нестора Літописця, а й день, коли вся свідома частина нашого суспільства вшановує українську писемність та мову. Звичайно ці урочистості в центрі уваги й білоцерківських бібліотекарів. У бібліотеках № 3, 8, 9, 10 підготовлено тематичні вечори з участю народного аматорського ансамблю ЦБС “Калина” для читачів бібліотек – учасників клубів “Надія” (ф.3), “Сузір`я” (ф.9), “Чарівна мить” (ф.10), “Золота осінь” (ф.8) Академії пенсіонерів.
          Присутні із задоволенням слухали віршовані рядки поетів-краян, українські народні пісні та пісні на слова українських сучасних авторів і щирими оплесками супроводжували спів бібліотекарів та дякували художньому керівнику Олександру Давиденку. Ведуча вечорів – Тетяна Біла, зав. відділу методичної та бібліографічної роботи.
          У ЦБ 13 листопада проводиться міський конкурс читців-декламаторів творів Віктора Грабовського, приурочений не лише 70-річчю поета, а й  Дню української писемності та мови.

    Тетяна Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної роботи ЦБС.
    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше