• Основа держави – закон і право

        1 листопада  Центр правової інформації, що  знаходиться у приміщенні бібліотеки № 8, святкував своє п`ятиріччя.
      З вересня 2007 року, вже понад 5 років, Центр правової інформації та консультацій в Білій Церкві, надає безкоштовні юридичні консультації жителям міста та Білоцерківського району у співпраці з ОМС та за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. За цей час допомогу Центру отримали близько 17 250 громадян, вирішено понад 2 000 правових конфліктів, виграно більш як 800 судових справ, примирено понад 500 людей без направлення справ до судових органів, що свідчить про високий рівень громадської довіри та професіоналізму організації. 
        Для користувачів бібліотеки організовано юридичний лекторій “Молодь і суспільство”, юристами Центру проводяться правові читання для учнівської молоді шкіл мікрорайону.

        На святкування були запрошені: Микола Антонюк, заступник міського голови, Роман Романов, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Ольга Жмурко, координатор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги, Олександр Литвин, голова Дроздівської сільської ради Білоцерківського району,  місцеві громадські організації, клієнти Центру – громадські активісти, волонтери Центру, користувачі бібліотеки.
        З вітальним словом виступили голова БМГО “Правова єдність” Сергій Бурлака, заступник мера м. Біла Церква Микола Антонюк, представники МФ “Відродження” та Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги. Керівник Центру Ольга Настіна вручила подяки за співпрацю головам сільських рад, презентувала п`ятирічну роботу Центру правової інформації та консультацій в Білій Церкві. Зі словами вдячності  виступили клієнти та волонтери Центру.

  Марина Мочалова, юрист Центру.     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше