• Знайомтесь: нова книга

        Антологія літераторів Київщини “Сльоза пекучої пам`яті” вийшла у світ як додаток до Київського обласного тому Національної книги пам`яті ще у 2009 році, але потрапила до читачів бібліотек тільки наприкінці жовтня в єдиному примірнику і буде у фонді читальної зали ЦБ. Цю збірку,  присвячену Голодомору 1932-1933 років очима чотирьох поколінь, передав у дар письменник і видавець Анатолій Іванович Гай. Ми отримали тільки другий том двотомника. Перед художніми творами літераторів вміщено статті, які розповідають читачам про причини, перебіг і наслідки голодомору в населених пунктах Київської області, медичні аспекти голоду.
        Упорядником книги також виступає А.Гай. Матеріал згруповано у розділах “Трагедія, якої не знало людство” та “Чотири покоління літераторів Київщини про Голодомор 1932-1933 років в Україні.
        В антологію ввійшли твори авторів: Анатолія і Галини Гай, Віктора Грабовського, Андрія Гудими, Анатолія Кисліцина, Юрія  Коваліва, Віктора Міняйла, Костянтина Мордатенка, Ніни Опанасенко та Петра Розвозчика, які жили і проживають у Білій Церкві.
        Видання розраховане на широку читацьку аудиторію, якій не байдужа історія українського народу.

  Тетяна Біла, зав. відділом методичної та бібліографічної
   роботи міської ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше