• Краєзнавчі читання у бібліотеці №8.

      Основними напрямками краєзнавчої роботи у бібліотеці є формування  і збереження краєзнавчого фонду, забезпечення інформаційних потреб користувачів, популяризація краєзнавчої літератури, творчості місцевих письменників, діячів культури, науковців, людей, які прославили край та зробили вагомий внесок у розвиток нашого суспільства.
     Виходячи із цих завдань, краєзнавчу роботу, бібліотека здійснює у співпраці з громадськими організаціями та освітніми закладами, залучаючи до роботи вчителів, студентів, учнів та читачів бібліотеки.
        24 жовтня краєзнавчі читання “У вінку духовної краси” завершилися. Вони проводилися у бібліотеці №8 протягом минулого тижня.     

        Цього разу зустріч відбулася із учнями спортивного ліцею, які стали учасниками   конкурсу  на краще читання віршів поетів-краян. Перше місце вибороли  Любов Стефанчук і Тетяна Мошковська, друге  – Вікторія Безсмертна, а третє посів Олександр Марченко. Призи переможцям вручила голова журі, зав. відділом комплектування і обробки літератури Тетяна Дмитрівна  Ніконенко.
        Ліцеїстів ознайомили з життям і творчістю письменника-ювіляра Андрія Гудими. Були зачитані  уривки з його поем “Замкова гора” та  “Сльози і пам`яті печаль”, вірші із збірки “Очима болю і вустами гніву”. Учні переглянули видання письменника та літературу про нього, представлені на  книжковій виставці “Андрій Гудима – громадянин, письменник, науковець”.

  Валентина Тимошенко, пр. редактор бібліотеки №8.
      Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше