• “Казка про козака Степана, його пригоди і кохання”

      Презентація книги Костянтина Климчука “Казка про козака Степана, його пригоди і кохання” відбулася у читальній залі центральної бібліотеки.
      Перша книга молодого талановитого журналіста присвячена сину Всеволоду та його одноліткам, у яких автор бачить майбутнє нашої держави.
      Голова Київської обласної організації НСП України, видавець книги Анатолій Гай та редактор Галина Гай побажали Костянтину “великого плавання в літературному морі” та “незламної віри у перемогу добра”.
      Кандидат у народні депутати від партії “Удар” Роман Григоришин, який надав допомогу у виданні книги, пообіцяв всіляко підтримувати майбутні проекти літератора.
      Голова міськрайонного осередку ВУТ “Просвіта” ім. Тараса Шевченка Володимир Іванців привітав присутніх з тим, що в Україні є такі молоді талановиті люди як Костянтин та поділився своїми сподіваннями, щодо вдалого поєднання автором надалі своєї публіцистичної та літературної діяльності.

      В.о. директора міської ЦБС Раїса Григоренко щиро пораділа за давнього друга бібліотек Костянтина Климчука, поздоровила його з народженням першої книжки, відзначила вдале її оформлення художницею Олесею Гай та побажала, щоб у бібліотеках нашого міста з`явилося ще багато книжок автора.
      Теплі слова на свою адресу Костянтин почув від вихованки “Молодої Просвіти”, яку він очолює, Катерини Чуденко, голови Білоцерківської міської молодіжної громадської організації “Рольовий рух “Сузір`я єдності” Юрія Зубаря, лікаря Михайла Нижника, виконавчого директора Благодійного фонду Костянтина Єфименка Олени Ткач.
      Цікаво, що ніхто не очікував від журналіста та громадського діяча Костянтина Климчука написання ліричної книги для дітей.
      Бажаємо і ми автору творчого натхнення та щасливої долі його книзі.

  Олена Бульда.


     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше