• Новинки порадують читачів

        На стелажах і книжкових виставках бібліотеки №8 з`явилися нові книги. І які! Щойно з друку,  пахнуть типографською фарбою, манять до себе яскравим поліграфічним оформленням. Дивуєшся різномаїттю сюжетів, нових авторів, влучних афоризмів, які так і просяться, щоб їх озвучили.
        Все це духовне багатство подарував читачам бібліотеки колектив ПАТ “Трібо”.
    

       Завдяки їх матеріальній підтримці бібліотека має найбільше книжок Мирослава Дочинця, читаючи які замислюєшся над сенсом життя, його мудрістю і величчю людського духу. З`явилася у бібліотеці книга англійської письменниці В.Вулф, творів якої ще не було у міських книгозбірнях.
        З великим задоволенням читатимуть користувачі книжки-загадки, книжки-бестселери, що відомі у всьому світі, психологічні трилери, хитросплетені детективи, розв`язку яких неможливо передбачити, майстрів добротної прози про непросту долю людини.
      Дякуємо директору ПАТ “Трібо” Павлу Дмитровичу Іщенку, який неодноразово виявляє своє благодійництво у виділенні коштів для придбання літератури у бібліотеку №8, яка знаходиться на масиві Леваневського, за підтримку читаючої білоцерківської громади, за змогу насолоджуватися творами сучасних українських письменників.
        Бажаємо колективу ПАТ “Трібо”, щоб те добро, яке вони творять для людей, верталося їм сторицею.

  Тетяна Ніконенко, зав. відділом комплектування та обробки літератури Білоцерківської міської ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше