• “Ми – нащадки козаків”

        12 жовтня в Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  №13 з поглибленим вивченням французької мови відбулося свято “Ми нащадки козаків”, присвячене Всеукраїнському Дню козацтва. У заході взяли участь шестикласники. Багато хто з нас і сьогодні носять козацькі прізвища та не всі знають про це. Через козацтво ми всі творили нашу історію, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.
        Бібліотекар філії № 4 Тупчій Ірина Миколаївна  ознайомила присутніх з матеріалами, представленими на книжковій виставці “Минули козацькі часи, не минула козацька слава”, а Линник Світлана Іванівна розповіла  про те, що 14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці і, водночас, цей день відзначається як День українського козацтва.
  Турнір лицарів “Ми нащадки козаків” зацікавив присутніх особливо. Два козацькі коші  “Сила” та “Козаки” змагалися у кмітливості та дотепності. Учасники повинні були добре знати життя і побут козаків, військове мистецтво, систему фізичного виховання, козацькі клейноди. Впродовж  свята лунали козацькі пісні.
                                        

  Світлана Линник, бібліотекар філіалу №4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше