• Професійна співпраця та бібліотечне партнерство

          Важливою складовою будь-якої роботи є співпраця. Лише за надійної підтримки, взаємодопомоги та толерантного ставлення до людей, які звертаються з проханням можливе успішне втілення в життя добрих справ.
          У нашій ЦБС започаткували добру справу. Між колективами бібліотек налагодили обмін раніше підготовленими і використаними вже матеріалами до книжкових виставок. Адже це матеріально затратна робота і якщо вона зроблена високоякісно, то може використовуватися декілька разів у інших бібліотеках. З цією метою наша бібліотека обмінюється такими матеріалами з філіалом №3, а ще ця бібліотека надає свої матеріали і для філіалу №2.
          Бібліотечні працівники та користувачі книгозбірні дякують колегам філії №3 (зав. Гнуда Ксенія Петрівна) за надання допомоги у роботі малої виставкової зали “Скарб душі”. Ксенія Петрівна люб’язно відгукнулася на прохання та надала бібліотеці №5 творчі роботи для виставок “Казкові візерунки”, виконані технікою квілінгу (автор Олеся Гнуда) та “Фантастичну аерографію” (автор Бяли Даніель).

    Мирослава Янчук, зав. бібліотекою №5.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше