• Свято мудрості та добра

         30 вересня в бібліотеці №2 відбувся День відкритих дверей “Скарбниця знань і мудрості людської”.
   До цього дня була оформлена виставка книжкових новинок “Осінній КнигоРай”, виставка книг – ювілярів 2012 року, фотовиставка “Бібліотека: день за днем”. 
       Свято “Хай слово єднає” зібрало багато дітей, які принесли бібліотеці подарунки, зроблені своїми руками. Бібліотекарі підготували цікавинки з історії книги, літературні вікторини, конкурси. Найбільш активні учасники свята отримали призи: Влада Толстіхіна, Роман Сухий, Надія Ткачук, Саша Рябцев, Стас Царуш, Юлія Добровольська, Ігор Жельман. Олена Марчук спробувала себе у ролі бібліотекаря і це їй дуже сподобалось.      
        
       

         Також у цей день малювали на асфальті, грали в настільну гру “Поле чудес”, приймали у подарунок для бібліотеки книги від читачів. А ще на маленьких паперових сердечках друзі бібліотеки  висловлювали свої побажання: нових цікавих книг, багато читачів, сонячних днів, щирих посмішок, щедрих спонсорів, популярності та процвітання тощо. 
       Наприкінці свята підвели підсумки конкурсу на кращий малюнок до Всеукраїнського дня бібліотек. Переможцями стали: Галина Терещук, Вероніка Шаманська, Данило Кравчик.
         Атмосфера цього дня була дійсно святковою, а настрій – піднесений.
   

                                                           Жанна Харченко, бібліотекар філіалу №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше