• Бібліотечний марафон

         Бібліотечний марафон, започаткований завідувачкою відділом методично-бібліографічної роботи ЦБС Тетяною Білою до Всеукраїнського дня бібліотек, мав своє продовження і у цьому році. Теплого вересневого дня на танцювальному майданчику міста зібралися учні, вчителі, бібліотекарі – шанувальники книги та слова. Свою любов до читання діти відобразили на плакатах: “Читати модно! Читати клас! Приєднуйся швидше до нас!”, “Книга – дерево мудрості”, “Я люблю свою бібліотеку”, “З книгою жити – з добром дружити”, ”Нам без книг ніяк не можна”.
        Ведуча Жанна Харченко привітала усіх присутніх зі святом і наголосила, що сьогодні бібліотеки – це центри відпочинку і духовності, частими гостями яких є талановиті поети, письменники, музиканти і просто цікаві особистості. Та найбільше пишається бібліотека своїми читачами. В.о директора ЦБС Раїса Григоренко вручила дипломи учасникам конкурсу “Кращий читач літа” Івану Солоденку, Альоні Гудик, Вероніці Шаманській, Лілії Морській, Ксенії Піскуновій, Назару Романюку, Насті Сокол, Олені Бондаренко. За співпрацю з бібліотеками подяки отримали Леся Крижешевська – директор школи мистецтв №1 та Михайло Хоменко – директор міського парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.
      Музичні вітання дарувала молодша вокальна група зразкового хору “Співаночка” (керівники: заслужений діяч мистецтв України Тамара Павленко і Леся Крижешевська). До запального танцю всіх присутніх запросила хореограф Ганна Куркова. Діти танцювали, веселились, брали участь у літературній вікторині, отримували призи. На закінчення свята працівники книгозбірень міста радо пригощали бібліотечним пирогом усіх шанувальників книги. 
   
    Марія Джура, пр. бібліотекар ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше