• Присвячується Білій Церкві


        26 вересня у читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулося чергове зібрання клубу «Водограй».
        З розповіді провідного бібліотекаря Маргарити Зубкової ми дізналися про історію виникнення вулиць нашого міста, архітектурні споруди,  промислові будівлі.  Нас зацікавили   назви вулиць, яких більше 300,  25% з них мають партійні назви, 6% – пов`язані  з льотчиками, 7% – Великою Вітчизняною війною, 10% –  названі  на честь письменників.
      

       Читач бібліотеки Анатолій Скепко з дитинства «хворіє» історією вулиць рідного міста. Саме в дитинстві, допомагаючи мамі-поштарці розносити  кореспонденцію, досконало вивчив місто, а вже будучи дорослим став професійно займатися історією вулиць.
       Зустріч з талановитою людиною – це завжди свято, і свято  відбулося насправді.
       Анатолій Володимирович не тільки вивчає походження назв вулиць, а ще й професійно фотографує, збирає старі фото, листівки, афіші, спілкується зі «старожилами» міста. І всі ці надбання вилилися у чудовий відео-кліп «Моє місто», який і був представлений присутнім.
       Глядачі стали свідками дивовижної подорожі вулицями Білої Церкви, яка із маленького провінційного містечка виросла в потужне промислове,  культурне місто.   
       Ветерани-глядачі ніби побували у своєму дитинстві, юності, у багатьох були сльози на очах, бо вони росли, мужніли і розбудовували нашу славну Білу Церкву.

      Валентина Котенко, член президії міської ветеранської організації.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше