• ДАРУЮ СЕРЦЕ БІЛІЙ ЦЕРКВІ

  ДАРУЮ СЕРЦЕ БІЛІЙ ЦЕРКВІ
  …і в серці мелодіям тісно,
  Так рвуться у небо вони.

  Під такою назвою 10 вересня у бібліотеці № 10 відбувся вечір авторської пісні поета і композитора Анатолія Івановича Кульчицького, присвячений 980-ій річниці Білої Церкви. Саме у нашому славному , старовинному і вічно молодому місті розкрився талант Анатолія Кульчицького. Тема рідного міста зайняла вагоме місце у його пісенній творчості

  На свято завітали читачі бібліотеки, друзі, виконавці пісень та віршів поета-пісняра. У виконанні Едуарда Чайки прозвучала пісня  “Мій парк “Олександрія”, а учениці 8 класу ЗОШ №5 Валерія Ніколаєнко, Марія Дучева та Аліна Гурцкаія прочитали вірші Анатолія Івановича, присвячені місту.
  У бібліотеці оформлені  книжкова виставка “Стара фотографія  розповідає...” та перегляд літератури “Нові матеріали про рідний край”. Читачі бібліотеки ознайомляться з новою краєзнавчою літературою.
   
  Блукаю по білому світу,
  Бо ноги в дорогу спішать...
  Та тільки куди не поїду,
  Вертаюсь додому назад, –

  такими  прекрасними словами та піснею “Дорога додому”, у виконанні автора та найближчого товариша Бориса Йосиповича Кашкіна, завершився вечір  заслуженого працівника культури України, почесного  громадянина Білої Церкви, відданого читача та друга бібліотеки, Анатолія Кульчицького.

  Людмила Туткевич, пр.
  бібліотекар філіалу №10


   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше