• День знань у бібліотеці

        Вже стало доброю традицією 1 вересня проводити перший урок для школярів у центральній бібліотеці для дітей. Ось і цього року головний бібліотекар Антоніна Даценко та завідувачка сектором Валентина Голубенкова провели для учнів восьмих класів ЗОШ №11 перший урок під назвою “Здорова родина – здорова країна”.
         Під час бесіди бібліотекарі звернули увагу присутніх на книжкову виставку “Ласкаво просимо до країни Знань”, розповіли про здоровий спосіб життя, досягнення спортсменів-олімпійців, значення спорту в житті видатних людей, провели вікторину.
         Для другокласників та третьокласників ЗОШ №11 до Дня Знань працівники книгозбірні підготували справжнє свято під назвою “Кличе дзвіночок “Бім-бам, бім-бам”, в школу збиратися час школярам”. На порозі бібліотеки їх зустріла улюблена Мері Поппінс. Саме вона запропонувала юним читачам бібліотечні мандри “Хто знає науку читання, той завжди встигає в навчанні”.
        А далі на маленьких читачів чекала зустріч з бешкетливим, але розумним Мишеням Мициком, героєм лялькового театру “Книга і лялька”, цікаві вікторини та ігри.
        Не залишилась поза увагою і книжкова виставка “Вчиться вересень читати”.
  Свій новий навчальний рік юні читайлики розпочали з того, що вибрали для себе у бібліотеці цікаві книжки, а записала їх у формуляри сама Мері Поппінс.
        Разом з малюками святкували бібліотекарі Людмила Романович та Лариса Олійник. Вони створили читачам чудовий настрій, а взамін отримали позитивні емоції та вдячність маленьких відвідувачів.
        Отже, новий навчальний рік розпочався у ЦДБ на гарній ноті, сподіваємося, що кожен подальший день і для бібліотекарів, і для читачів буде мажорним і світлим.

  Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше