• “Золотий романс”

  “Золотий романс” Щось незвичайне відбулось надвечір у бібліотеці №8.Приходили літні люди, молодь, діти. У виставковому залі – столи із солодощами посеред кожного чекали початку дійства свічки.


  Присутні з цікавістю знайомились з картинами білоцерківських художників - професіоналів та аматорів. Ось погляд затримався на “Піонах” та “Натюрморті з трояндами” Ольги Мілейко. Трохи подалі – “Мудрість води” Світлани Суботіної. Приваблює золотавими барвами “Натюрморт із свічкою ”Олександра Макшеєва . Портрет “Таня”, натюрморт “Піони” Ігоря Єфремова, як і “Хризантеми” та “Незабудки”, засвідчили: це рука майстра. З задоволенням знайомились присутні з роботою відомих у місті художників І.Лагіди і Ф. Гриба.

  Але сьогоднішній вечір присвячений романсу. Його підготували завідуюча бібліотекою Ніна Костянтинівна Пругер, організатор клубу любителів книги, провідний бібліотекар Валентина Михайлівна Мостіпан та голова товариства “Допомога дітям Чорнобиля” Олена Георгіївна Іванова.

  Виконавці –викладачі музичної школи- ліцею№3, школи мистецтв №4 та їхні вихованці. Перед виконанням кожного романсу ведучі розповідають про його історію, знайомлять з творами Ф.Тютчева, І. Тургенєва. Не можна не згадати педагогів – концертмейстерів Людмилу Смаглій, Інну Афоніну, Ганну Тригуб, яка прекрасно виконала романс на слова О.Олеся “Весна іде”. Неодноразово лунав голос викладача, чудової виконавиці романсів Наталії Пренделас.

  Свій талант дарували глядачам і юні виконавці - Ірина Ключана, Вікторія Іванишина та Дмитрик Фонарюк. Чудово виконав романси на гітарі учень музичної школи мистецтв №4 Богдан Коновал (клас педагога Т.Максимчук). Святковості вечору додали чарівні звуки платівок, старанно підібрані організаторами заходу. Нікого не залишили байдужими романси у виконанні І.Козловського, сучасні - у виконанні О. Калініна. Наприкінці свята подарувала вокальними даними Ельвіра Ленда.

  Хочеться ще і ще раз подякувати усім організаторам цього чудового вечора і виконавцям романсів.

  Т.Шарова, член Спілки журналістів України.

  Замкова гора.-2007.-18 травня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше