• День Незалежності України у книгозбірнях міста

         З нагоди святкування 21-ї річниці Незалежності України бібліотеки Білоцерківської міської ЦБС підготували та провели ряд заходів, які мали за мету формування почуття гордості за свою державу, бережне ставлення до її святинь, вивчення історії створення незалежної України, відродження національної свідомості.
       Були оформлені книжкові виставки та тематичні полички: “В Україні наша доля й воля” (ЦБ), “Україно моя – ти могутня і сильна” (ЦДБ), “День Незалежності України” (ф.1), “Живи і міцній, Українська Державо!” (ф.2), “Ми вибираємо незалежність”, “Незалежність України – відродження святинь” (ф.3), “Держави славна назва – Україна” (ф.4), виставка-інсталяція “Моєї юності свята країна, моє життя й майбутнє Україна” (ф.5), “Україно! Ти храм священний на безмежжі всіх доріг” (ф.6), “Україна: від подиху століть до сьогодення” (ф.9), “”Моя країна – Україна”, “Незалежність – наше свято” (ф.10), “Поборники української незалежності” (ф.11).
        Читачам були запропоновані перегляди літератури: “Нині свято нашого народу” (ЦБ), “Наш стяг у золоті й блакиті” (ф.9).
  Огляд періодики “Є така держава – Україна” та прес-експрес “Прапор державний – це гордість та сила, символ історії вічно живий” (за програмою “Нове й передове з газет та журналів”) у філіалі №3, інформ-хвилинка “Цвітуть, наче квіти, знамена жовто-голубі” у філіалі №2, вікторина “Що ти знаєш про прапор і герб” у філіалі №11 нагадали юнацтву історію Державного Прапора України.
        Бібліотека-філіал №8 підготувала для своїх читачів День інформації “Україно! Нам берегти тебе, соборну і єдину”.
        У бібліотеці-філіалі №9 для дітей була підготована та проведена вікторина “Незалежній Україні – слава нині і вовік”, конкурс малюнків “Намалюю Україну”, переможців якого було нагороджено дипломами та заохочувальними призами. А увазі користувачів бібліотеки-філіалу №10 була запропонована відеогодина “Моя Україна”.
        Бібліотекарі філіалу №6 запросили вихованців ДНЗ №27 на святковий ранок “Люблю Вкраїну я свою: вона найкраща в цілім світі”.
  До Дня Незалежності у центральній бібліотеці для дітей відбулася історична експедиція “На Україні буде Україна, а не чиясь окраїна глуха”, яка дозволила читачам “пройти” шляхами пращурів від заснування української держави як такої і до сьогодення.
        “Закладемо у дитині майбутнє України” – під таким гаслом відбувся День сім`ї у бібліотеці №1. Маленькі користувачи цієї книгозбірні також взяли участь у правовому діалозі “Конституція країни дитинства” та виставці малюнків з нагоди свята.

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше