• Вітаємо з ювілеєм!

        Двері гостинно відчинилися і нас ласкаво запросила в дім Галина Давидівна Колембет. Струнка, вродлива жінка із сріблястим волоссям приймала поздоровлення з 80-річчям від своїх колег.
        Виконуюча обов`язки директора Раїса Павлівна Григоренко побажала ювілярці здоров`я, щастя, удачі, подякувала за її багаторічний вклад у бібліотечну справу. Людмила Федорівна Чупак  передала вітання від працівників центральної бібліотеки та клубу “Землянка”.
       Останнім місцем роботи Галини Давидівни був відділ комплектування і обробки літератури, який вона очолювала. Працьовита, вимоглива до себе і підлеглих, вона завжди відстоювала свою позицію, застосовувала всі сили і знання, щоб краще укомплектувати книжкові фонди  бібліотек.

        Зараз Галина Давидівна на заслуженому відпочинку, але вона не звикла сидіти без справи. Працювала з дитинства, пережила війну, тяжкі повоєнні роки. Доля не раз випробовувала її на міцність, але не змогла зламати, адже ця жінка має сильний характер і допомагає іншим.
       Коли у далекому 1987 році мене призначили завідуючою відділом комплектування та обробки літератури, Галина Давидівна допомагала оволодіти секретами нашої професії, була наставником, підтримувала морально, за що я їй дуже вдячна.
       Здоров`я Вам, Галина Давидівна, удачі і радості, добрих друзів і добрих справ!

  Тетяна Ніконенко,  зав. відділом комплектування
   
                                та обробки літератури.
   
                                              Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше