• Пісня слухається серцем

        Цими днями у бібліотеці №10 (завідуюча  Г.Г.Нагорна) зібралося вельми шановане товариство – читачі поважного віку. Вони охоче йдуть на вогник різних заходів відпочинку та спілкування, які найчастіше  проводяться у бібліотеці. Окрім того, вони ще члени клубу “Чарівна мить”, очолюваного Іриною Олександрівною Гуральник, Академії пенсіонерів.      
        Ось і ця зустріч з відомим поетом та композитором, заслуженим діячем культури України А.І.Кульчицьким запам`ятається їм надовго. Знайомство з його творчістю розпочала Ганна Григорівна, підкресливши, що на сьогодні  у доробку композитора налічується понад п`ятсот музичних творів, шість вокальних циклів та більше десяти пісенних збірок.

        Спогади про спільні поїздки, круїзи, участь у фестивалях, проведення творчих вечорів у військових гарнізонах тощо, якими ділився друг і шанувальник таланту композитора, доцент Білоцерківського аграрного університету Борис Йосипович Кашкін, залучили до розмови і самих пенсіонерів. Хтось пригадав, що мелодія однієї з пісень стала позивними місцевого радіомовлення, а вчителька школи № 5 подякувала за написану для школи пісню, яка й сьогодні звучить з нагоди різних шкільних свят та подій.
         Тож і справді, “де заграв Кульчицького баян, там соловейкам нічого робити”, – ці слова нашого білоцерківського поета Володимира Дідківського, присвячені композитору, чи не найкраще розкривають талант Анатолія Івановича. І в цьому переконалися учасники вечора. Бо не змовкав баян, лилися пісні щиро і трепетно, коли розчулено, аж до сліз, коли – весело, аж до сміху, але так музично глибоко торкались серця кожного з присутніх. Бо теж співалися серцем…
       
                                                                                                             Тетяна Книш.


                                                                                                  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше