• Вірші Таїни Братченко знайшли свого читача

        Чудовий подарунок шанувальникам художнього слова зробила талановита письменниця, журналістка Таїна Краєвська (Братченко). Нещодавно вийшла з друку її нова книга «Самотній скрипаль», презентація якої відбулася 21 червня у Центральній міській бібліотеці.       
        Зі слів ведучої заходу Тетяни Білої присутні дізналися,що це поетичний дебют, перша збірка віршів авторки, написаних в різний час, а тому різних за тематикою, тональністю, емоційністю.
        Цю думку продовжив редактор видання Петро Розвозчик, який відмітив щирість, відкритість, високість почуттів та глибокий ліризм поезії Таїни Іванівни.
        Виступи  метрів літератури Андрія Гудими та Володимира Іванціва нагадували скоріше майстер-клас і були густо пересипані професійними термінами. Але присутнім чомусь не вельми бажалось замислюватись над ямбами, хореями, верлібрами, а хотілося просто слухати пройняті мелодійністю та ліризмом поетичні рядки про «тополі, що закохались у вітер», «любов, як зимову калину», «веселкові роси дитинства», які натхненно та проникливо читали бібліотечні працівники Ксенія Гнуда, Людмила Чупак, Тамара Шпак і, звичайно ж, сама авторка.
        Романтичного настрою додавали також акапельний спів солістки ансамблю «Калина» Лариси Кузьмінської та букети, подарованих авторці квітів,  які своєю ніжною пастеллю ніби підкреслювали чистоту та високість її душі.
        Прозвучали в цей  день і офіційні привітання від начальника відділу культури і туризму Петра Красножона, які схвилювали та розчулили щасливу пані Таїну.


      Наталія Семененко, провідний бібліотекар Центральної бібліотеки.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше